ELEKTROBANK

Elektroteknik Bilgi Bankası

Elektrobank Satın Al
Gizlilik ve Güvenlik Politikası
  
elektrobank.com.tr size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

elektrobank.com.tr'dan size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız info@elektrobank.com.tr adresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

elektrobank.com.tr güvenli ortak ödeme sayfası sistemi kullanmaktadır. elektrobank.com.tr dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, elektrobank.com.tr veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

elektrobank.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

elektrobank.com.tr’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.